Kontakt

Sprzęgła hydrokinetyczne
oraz Filtry DPF
518-450-518

Sprzęgła oraz koła dwumasowe
518-461-518

Sprzęgła hydrokinetyczne
518-346-518

SKONTAKTUJ SIĘ

Regeneracja części samochodowych marki SAAB

Chcesz, aby Twoje auto odzyskało sprawność, a także efektywność działania układu przeniesienia napędu? Firma KG-MOTUS oferuje usługi regeneracji części samochodowych, w tym tych, które są odpowiedzialne za redukcję drgań silnika oraz ochronę skrzyni biegów. W prezentowanej ofercie mamy dla Ciebie regenerowane podzespoły, czyli koła dwumasowe, kompatybilne z wieloma modelami samochodów Saab. Już teraz wybierz najlepsze komponenty, które umożliwią bezpieczne użytkowanie pojazdu.

Regeneracja dwumasy w samochodach Saab

Jeśli dwumasa wykazuje nieprawidłowości w działaniu, które objawiają się nierówną pracą silnika, bądź brakiem płynności jazdy, czym prędzej przystąp do jej naprawy. W tym celu możesz dokonać wymiany 1 za 1, oddając nam zużyte koło dwumasowe. W zamian otrzymasz wybrany z naszego asortymentu element. Szeroki wybór podzespołów ułatwia ich dopasowanie do różnych aut producenta Saab. Na każdy z nich dajemy 12-miesięczną gwarancję.

Regeneracja części samochodowych w KG-MOTUS to również naprawa towaru przesłanego przez klienta. Wyślij nam niesprawne elementy układu przeniesienia napędu, a my podejmiemy się ich renowacji. Gwarantujemy szybką i sprawną realizację usług, a także błyskawiczną wysyłkę odnowionych podzespołów na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

8 produktów

Widok siatki
Widok listy