logo_contact
Brak produktów w koszyku.

+48 518 450 518

REGENERACJA SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO (KONWERTERA)

Konwerter, czyli sprzęgło hydrokinetyczne, to jeden z najważniejszych elementów automatycznej skrzyni biegów. Niestety, to często pomijany i bagatelizowany podczas obs ługi i napraw serwisowych podzespół
Zajmujemy się kompleksową regeneracją, naprawą oraz przebudową układów napędowych. Współpracujemy z serwisami w całej Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc Ci z demontażem części w Twoim mieście. Jeżeli masz pytania, numer telefonu znajduje się w zakładkach na dole strony.
Sprzęgła hydrokinetyczne od początku swego istnienia działają w identyczny sposób zmienia się tylko technologia, która pozwala na niwelowanie strat mocy. Pierwsze sprzęgła hydrokinetyczne montowane były najczęściej w maszynach użytkowych np. czołgach co pokazuje że rozwiązanie to jest ponadczasowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jesteśmy w stanie odbudować „zregenerować” każde sprzęgło ponieważ od lat 60-tych dwudziestego wieku działają one na tej samej zasadzie. Więc konwertery, czyli zmienniki momentu działające w koparkach, wózkach widłowych, maszynach rolniczych, budowlanych czy np. dźwigach. Przy użyciu odpowiedniego sprzętu nie będą sprawiały nam problemów.

KOSZT REGENERACJI SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO WYNOSI OKOŁO 500 ZŁ

(KOSZT REGENERACJI MOŻE SIĘ RÓŻNIĆ W PRZYPADKU KILKU MODELI SPRZĘGIEŁ)

PROCES REGENERACJI SPRZĘGŁA HYDROKINETYCZNEGO

ROZCIĘCIE OBUDOWY KONWERTERA

Obudowę sprzęgła rozcinamy w celu przeprowadzenia procesu regeneracji

MYCIE PARĄ POD CIŚNIENIEM

Po rozcięciu wszystkie elementy wewnątrz korpusu zostają dokładnie umyte ze wszelkich olei i smarów. W procesie tym są wypłukiwane resztki okładzin ciernych i opiłki metalu.

DOKŁADNE SPRAWDZENIE

Dopiero po dokładnym wyczyszczeniu wszystkich części sprzęgła hydrokinetycznego zostają wykryte wszelkie usterki i precyzyjnie określamy jego stan techniczny

WYMIANA ZUŻYTYCH I USZKODZONYCH CZĘŚCI

Po ocenie technicznej wymieniamy wszystkie zużyte części, takie jak okładziny czy łożyska na nowe. Operujemy markowymi częściami podczas naprawy które pozwalają nam ofiarować klientowi 12–miesięczną gwarancję.

PONOWNE SPAWANIE

To proces ponownego złączenia części konwertera przy wykorzystaniu bezobsługowej spawarki sterowanej numerycznie. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość spawu.

BADANIE SZCZELNOŚCI

Za każdym razem testujemy szczelność sprzęgła hydrokinetycznego poprzez test zanurzeniowy na specjalistycznym urządzeniu wytwarzającym ciśnienie 10 BAR.

TEST ŁĄCZENIA SPAWU

Przed procesem wyważania sprzęgło przechodzi test dokładności łączenia spawu na precyzyjnej aparaturze pomiarowej.

DYNAMICZNE WYWAŻANIE

Ostatnim etapem całego procesu regeneracji jest wyważanie. Jest to bardzo istotne, ponieważ pozwala wyeliminować wszelkie wibracje podczas dalszej eksploatacji.

PAKOWANIE SPRZĘGŁA

Po regeneracji sprzęgła, pakujemy część do odbioru przez klienta lub wysłania paczki kurierem. Towar jest odpowiednio zabezpieczony, tak aby w trakcie podróży nie doszło do uszkodzenia konwertera.

24 godziny

czas regeneracji części

2 dni robocze

czas wysyłki

12 miesiące

gwarancja

30 zł

koszt wysyłki

+48 518 450 518

Sielec 20, 28-200 Sielec

kontakt@serwer1929666.home.pl

KG MOTUS Ⓒ 2019. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE